INTERIOR DESIGN
Дизайнер інтер'єрів в Дніпрі

Ласкаво просимо

Мене звуть Євгенія Шамрай, я займаюся архітектурою, дизайном інтер'єрів та 3D візуалізацією. Я закінчила Придніпровську Державну Академію Будівництва та Архітектури за спеціальністю Архітектор, Дизайн Архітектурної Середовища. Маю досвід роботи більше п'яти років, працювала в різних архітектурних і дизайнерських студіях, а також виконувала індивідуальні проекти.

Дизайн інтер'єру - це не просто робота, це створення нових проектів гармонійного середовища для поліпшення умов життя людини. Дизайн створює неповторну обстановку, стиль, красу і затишок в приміщенні, втілюючи в реальність мрії і настрій замовників. Професія дизайнера інтер'єрів поєднує весь процес оформлення інтер'єру, починаючи з планування приміщення, освітлення, систем вентиляції, акустики, оздоблення стін і закінчується розстановкою меблів, текстильним дизайном і декором приміщення.

Сучасний дизайн вимагає від своїх поціновувачів сміливою безкомпромісності: знаком нової якості життя стали квартири-студії з відкритими внутрішніми просторами, прозорими перегородками і лаконічною обстановкою. Моє завдання, як професіонала, перетворити міську квартиру, розкрити дивовижну можливість архітектурного підходу до дизайну приватного інтер'єру.

Я глибоко вірю, що красива обстановка може надавати сприятливий вплив на наше життя.

Albert Hadley

Схема роботи

 

Перша зустріч.
Обговорення ТЗ

 

 

Виїзд на об'єкт.
Вимірювання

 

 

Розробка планувального рішення

 

 

Візуалізація приміщень. Узгодження дизайну

 

 

Підготовка комплекту робочих креслень

 

 

Авторський нагляд. Реалізація

 

Хороший дизайн видно відразу.
А відмінний дизайн непомітний.

Joe Sparano

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свої контактні дані і я зв'яжуся з вами найближчим часом.