INTERIOR DESIGN

Дизайн-проект приватного будинку 151м2, м. Киев

Склад родини: Сім'я з дитиною
Площа будинку: 151,0м2
Тип будинкуприватний будинок

Будинок знаходиться в передмісті Києва. На момент початку роботи над проектом в будинку була виконана чорнова обробка стін, розведені вода і електрика, виконана тепла підлога. Існуюче планування підходило під побажання замовників і практично не змінилося. Всі сантехнічні прилади були розташовані з урахуванням існуючої розводки труб. Планування було максимально прив'язано до розведення електрики, але все ж в існуючу схему були внесені певні зміни, відповідно до розташування меблів і для зручності використання. Завдяки існуючій системі опалення теплою підлогою вдалося уникнути установки настінних радіаторів. 

Практично весь перший поверх будинку займає кухня-вітальня з зоною їдальні. Кухня візуально зонується від вітальні завдяки декоративному прийому на стелі. Декоративні балки покликані не тільки підтримати виступ існуючого монолітного пояса у вигляді балки, а й підкреслити задану середземноморську тематику. Спальня на першому поверсі має невелику площу і носить гостьовий характер, завдяки зміщенню стіни в душову вдалося розмістити вбудовану шафу, не втрачаючи площі приміщення. 

Хозайска спальня знаходиться на другому поверсі і так само має в своєму дизайні декоративні балки, але на противагу першому поверху вони дерев'яні на білому тлі. Стіна за узголів'ям ліжка виконана в декоративній шткатурке, що відсилає нас до обштукатурених фасадів Греції. Замість узголів'я використовуються м'які стінові панелі, що додають кімнаті затишку. Дитяча кімната невелика по площі, але квадратна плані, що дає великий і зручний для ігор простір . Ліжко-будиночок носить не тільки декоративний, але й практичний характер, воно є місткою системою зберігання. Дизайн ліжка перегукується з малюнком фотошпалер. На даний момент кімната розроблялася для дитини дошкільного віку, але передбачається можливість невеликих змін в майбутньому, з дорослішанням господині. Гостьова кімната на другому поверсі виконує відразу три функии, вона є невеликою приватною сімейною вітальнєю, може виконувати роль другого кабінету, при необхідності, а розкладний диван дає можливість використовувати кімнату в якості гостьової спальні.

План до перепланування

План після перепланування

Фотогалерея

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свої контактні дані і я зв'яжуся з вами найближчим часом.